O nás

Home / O nás

Výtáme Vás na na stránkách 420 LED Grow Lighting!

Osvětlovací LED technikou se zabýváme více než 5 let: na základě zkušeností a technologických vývojů poslední doby jsme se rozhodli, že nadešel čas dát věci do správného „“ světla „“.

Co máme pod tím na mysli?

Jako hlavní přednost LED-ek se zmiňovala nízká spotřeba energie, i když tato vlastnost je i nadále pravdou, rostliny od toho ještě nejsou šťastné. Opravdovou starostlivot pro ně znamená dokonalé barevné spektrum, tato vlastnost je již dostupná i s LED lampami, přičemž pro uživatele znamená téměř 50% úsporu nákladů oproti HPS lamám a také krásné a šťavnaté rostliny.

Je to možné díky jedinečné 420 LED Grow Lighting technologické jednotce. Dokonalé barevné spektrum bylo dosaženo dlouhodobými experimenty, složenými z různých barevných LED-ek. Jednotky vydrží přes 50.000 hodin, což je možné, díky speciální vnitřní konstrukci a o jejich bezchybný provoz se starají od standardních výrobců odlišné větší LED chipy. A také fakt, že LED-ky montují stroje a jsou jednotlivě po výrobě odzkoušené, zajišťuje jejich stálou kvalitu a dlouhodobou bezproblémovou životnost.

Naše firma nabízí vynikající kvalitu, za dostupnou cenu, „“ vše pro zákazníka „“. Nabízíme kompletní odborné poradenství od výběru až po montáž. Na výrobky zajišťujeme 3 letou kompletní záruku.

Obecně o LED Grow lampách

Nová LED světelná technologie je mnohem lepší, než starší ráda. Místnost zůstane jednodušší a chladnější, uspoříme energii a co je nejdůležitější, kvalita rostlin (květiny, zelenina, ovoce) se může mnohem zlepšit. Světlo HPS lamp je silnější než LED světel, tím pádem pracují s velkou ztrátou, protože jimi vydávané světlo pokrývá celé spektrum, čili ve velké míře světlo které nespadá do potřeby fotosintézy. Tím pádem je světlo lamp HPS ve velké míře nadbytečné, protože rostliny nejsou schopny během jejich růstu všechno světlo využít.